Pro Aris et Focis : За алтари и очаги! (falangeoriental) wrote,
  Pro Aris et Focis : За алтари и очаги!
falangeoriental

Софія Дніпровська: Залишилось тільки ще одну ніч простояти!

http://falangeoriental.blogspot.com/2018/03/blog-post_11.html

Коли Жанна Д'арк надумала увійти в історію, вона в першу чергу прагнула довести співвітчизникам, що Бог - на боці Франції. Французи повірили - і після довгої серії поразок виграли у англійців війну.

Боги історії на поч. ІІІ тисячоліття утретє дали українцям унікальний шанс самореалізуватися: розсунули рамки, намітили точки біфуркації і покарали всіх, хто нас колись гнобив і ображав.

Немає вже гонорової Ржечі, поламалася імперія зла, татари впали в мізерію, мадярів укоротили Тріаноном, а турків обрізали по Малу Азію.

Держава дивом тримається під натиском мілітарної машини РФ, внутрішньої Росії, російських спецслужб, євроатлантичного лицемірства і внутрішньої анархії, хоча за всіма законами політики, фізики й логіки мала б уже давно завалитися.

Залишилось тільки ще одну ніч простояти, загнати Відьму з косою в небуття і гроб з політичним трупом забити. Вана, звичайно, пручатиметься несамовито нечисть собі на поміч зватиме запоребрикову. Нам же головне - не злякатися, не втратити віри і вистояти.

Не вистоїмо, похитнемося - щезнемо остаточно. Четвертого шансу не буде.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments